LAJMI I FUNDIT:

Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, reperi Stresi ka folur për eksperiencën e tij brenda shtëpisë pas daljes nga ky format.

Reklama

Stresi krahas debateve dhe situatave të ndryshme që u përfshi në BBVK, përmendi në disa raste edhe martesën e tij me ish-gruan, Keisi.

Reperi ishte shprehur i penduar që u nda ajo duke kërkuar edhe të ribashkoheshin dhe pas disa javësh Keisi i dërgoi një video-mesazh për t’i treguar se e ka përkrahjen e saj.

Foto: Screenshot/YouTube

Së fundmi Stresi dha intervistën e tij të parë në emisionin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar, ku përveç që foli për gjithë rrugëtimin e tij brenda shtëpisë së famshme, ai zbuloi gjithashtu se ka komunikuar me Keisin pas dalje nga BBVK.

Reperi tha se ka folur me ish-partneren, por nuk preferoi që të tregonte më shumë detaje, duke e quajtur marrëdhënien me të si diçka personale e që preferon ta mbajë të tillë.

Foto: Arkiv

”Folëm kur dola, janë gjëra private mes nesh. Rëndësi ka të jetë mirë kudo që të jetë, i uroj shëndet, nuk kam çfarë flas”, u shpreh Stresi.

Rap-artisti foli edhe për që e shtynë që të mos krijonte diçka me vajzat e shtëpisë, duke u shprehur se kishte mbajtur një pozicion të qartë që në fillimi dhe se nuk kishte hyrën në “BBVK” për të gjetur dashurinë.

“Aty brenda gjithmonë ka lidhje, por ishin parimet e mia që të mos dal jashtë vetes, nga deklaratat e mia mos të thyej principe është shumë i rëndësishëm formati ku shihen 24 orë live, por nuk rrëshqita”, tha Stresi. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kalo në kategori