LAJMI I FUNDIT:

Kejsi

10 Artikuj

Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Ish-partnerja e Stresit, Keisi shprehet krenare për fitoren e tij në BBVK: Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, e lumtur për ty

Ish-partnerja e Stresit, Keisi shprehet krenare për fitoren e tij në BBVK: Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, e lumtur për ty

Yjet
Stresi kujton përkrahjen e madhe që i jepte ish-gruaja Kejsi: Më ka dhënë ide për këngë, vinte në koncertet e mia

Stresi kujton përkrahjen e madhe që i jepte ish-gruaja Kejsi: Më ka dhënë ide për këngë, vinte në koncertet e mia

Yjet
Vazhdojnë flirtimet në mes të Kristit dhe Kejsit, dyshja shihen të afërt me njëri-tjetrin

Vazhdojnë flirtimet në mes të Kristit dhe Kejsit, dyshja shihen të afërt me njëri-tjetrin

Yjet
“Të dua fort” – Stresi ia uron ditëlindjen Kejsit nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova

“Të dua fort” – Stresi ia uron ditëlindjen Kejsit nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova

Yjet
Kejsi i dërgon video-mesazh Stresit: Edhe nëse gjithë shqiptarinë e ke kundër, mua gjithmonë do më kesh mbështetje

Kejsi i dërgon video-mesazh Stresit: Edhe nëse gjithë shqiptarinë e ke kundër, mua gjithmonë do më kesh mbështetje

Yjet
Me gjithë se të ndarë, Stresi e mban në zemër ish-të dashurën

Me gjithë se të ndarë, Stresi e mban në zemër ish-të dashurën

Po Flitet
Kejsi tregon në detaje se si ra në dashuri me Stresin: E mbaj mend ditën kur u çmenda pas syve të tu

Kejsi tregon në detaje se si ra në dashuri me Stresin: E mbaj mend ditën kur u çmenda pas syve të tu

Yjet
Stresi nga burgu me urim romantik për ditëlindjen e të fejuarës, Kejsit

Stresi nga burgu me urim romantik për ditëlindjen e të fejuarës, Kejsit

Yjet
Edhe pse iu arrestua i fejuari në një hotel me një 20-vjeçare, asgjë s’ka ndryshuar mes Stresit dhe Kejsit

Edhe pse iu arrestua i fejuari në një hotel me një 20-vjeçare, asgjë s’ka ndryshuar mes Stresit dhe Kejsit

Yjet