LAJMI I FUNDIT:

Vazhdojnë flirtimet në mes të Kristit dhe Kejsit, dyshja shihen të afërt me njëri-tjetrin

Vazhdojnë flirtimet në mes të Kristit dhe Kejsit, dyshja shihen të afërt me njëri-tjetrin

Prej javësh është krijuar çifti i parë në Big Brother VIP Albania.

Reklama

Janë Kiara dhe Luizi që po shijojnë romancën e tyre brenda mureve të shtëpisë së famshme, por së fundmi duket se një tjetër çift është rrugës.

Dy banorët e tjerë, Kristi dhe Kejsi çdo ditë e më shumë po shihen të afërt me njëri-tjetrin duke mos munguar ngacmimet, prekjet dhe përqafimet.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Njëjtë ka ndodhur edhe sot (e martë), dyshja kanë nisur ditën duke qëndruar bashkë teksa edhe Luizi ka vazhduar duke iu hedhur fjalë për marrëdhënien e tyre.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Mbetet të shihet nëse dyshja po e përdorin këtë raport në kuadër të lojës së BBVA apo ka diçka të vërtetë mes tyre.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Ndërkohë, theksojmë që sonte gjatë natës së spektaklit priten zhvillime të tjera të rëndësishme nisur nga nominim i kësaj jave.

Luizi, Kiara ose Bledi Mane pritet që të largohen nga gara pasi të tre u dërguan në nominim nga avantazhi në lojë që iu dha aktores Olta Gixhari. /Telegrafi/