LAJMI I FUNDIT:

Edhe pse iu arrestua i fejuari në një hotel me një 20-vjeçare, asgjë s’ka ndryshuar mes Stresit dhe Kejsit

Edhe pse iu arrestua i fejuari në një hotel me një 20-vjeçare, asgjë s’ka ndryshuar mes Stresit dhe Kejsit

Dy ditë më parë, u arrestua në një dhomë hoteli në Linzë reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, i dyshuar si pjesë e një grupi të strukturuar kriminal dhe të trafikimit të lëndëve narkotike.

Reklama

Policia sqaroi në njoftimin zyrtar se bashkë me këngëtarin, në momentin e arrestimit ishte prezent edhe një vajzë 20-vjeçare, identiteti i të cilës nuk është bërë i ditur.

Ndërkohë nga ana tjetër Stresi nuk ka shumë kohë që ka zyrtarizuar me fejesë edhe lidhjen e tij disa-vjeçare me të dashurën e tij, Kejsi.

Megjithatë, duket se Kejsi e ka marrë me sportivitet këtë fakt, pasi pak orë më parë ka reaguar në rrjetet sociale, për herë të pas arrestimit të të fejuarit të saj, shkruan panorama.

Ajo ka publikuar një foto, ndërsa fokuson unazën në gishtin e martesës, duke përcjellë kështu mesazhin se asgjë s’ka ndryshuar mes tyre.

Ndërkohë, komentuesit e kanë “bombarduar” me pyetje të tipit: çfarë ka ndodhur mes jush, a do ja falësh tradhtinë etj.

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli: Kosova nuk ka qenë e nuk do të jetë asnjëherë vetëm

Luiz Ejlli: Kosova nuk ka qenë e nuk do të jetë asnjëherë vetëm

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina
Fjolla Morina thekson linjat joshëse në pozat e reja provokuese

Fjolla Morina thekson linjat joshëse në pozat e reja provokuese

Magazina
Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley

Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley "Can't help falling in love"

Magazina
Luana Vjollca e mbyll emisionin me nderime: Ngushëllime dëshmorit dhe respekte Policisë së Kosovës

Luana Vjollca e mbyll emisionin me nderime: Ngushëllime dëshmorit dhe respekte Policisë së Kosovës

Magazina
Kalo në kategori