LAJMI I FUNDIT:

Stresi kujton përkrahjen e madhe që i jepte ish-gruaja Kejsi: Më ka dhënë ide për këngë, vinte në koncertet e mia

Stresi kujton përkrahjen e madhe që i jepte ish-gruaja Kejsi: Më ka dhënë ide për këngë, vinte në koncertet e mia

Reperi i njohur, Stresi po vazhdon rrugëtimin e tij në Big Brtoher VIP Kosova.

Reklama

Rap-artisti nga Shqipëria është kthyer në një prej banorëve më të komentuar duke u përfshirë në shumë debate me banorët e tjerë.

Ai gjithashtu ka treguar një anët tjetër të tij duke rrëfyer për jetën e personale dhe raportin me ish-bashkëshorten Kejsin.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Që në ditët e para në shtëpinë e famshme, Stresi ka pranuar se po tenton të rikthyer sërish me partneren madje edhe ka kërkuar një konfirmim nga ana e saj.

Të gjitha lajmet nga Arkimed Lushaj - Stresi
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Arkimed Lushaj - Stresi

Pas disa javësh një ‘dritë jeshile’ erdhi nga ana e Kejsit, e cila i dërgoi një video-mesazh reperit për t’i treguar se po e mbështet dhe se për gjërat e tyre private do të mund të flasin pasi ai të dalë nga BBVK.

Stresi u shpreh i lumtur për mesazhin që mori nga ajo, dhe ndërkohë po vazhdon akoma të flas për të me shumë admirim.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Edhe së fundmi, Stresi teksa po fliste me çiftin Gresa dhe Andi ai iu dha disa këshilla që të mbështesin njëri-tjetrin në karrierat  e tyre.

Ai tha se ish-gruaja e tij e ka përkrah vazhdimisht në karrierën e tij muzikore, ndonëse ai fillimisht nuk e priste një gjë të tillë.

“Unë kurrë nuk e kisha pritur që Kejsi do të më mbështeste në muzikë, më puthke më thoshte të pres pas koncertit, shko kryej punë, kur u ktheja më zgjonte edhe nga gjumë për të më thënë duhet ta bësh këtë këngë, më jepte ideja për këngë dashurie, më ka mbështetur plotësisht në punën time, vinte në koncerte, ishte me shoqet unë këndoja e shike që femrat mu ofroheshin për të bërë foto, kjo është gjëja më e bukur që kur të dilni të mbështesin njëri-tjetrin në karrierat e juaja dhe çdo gjë do të shkoj perfekt, gjëja më e rëndësishme është që duhet ta mbështesin familjet njëri-tjetrin”, ka thënë Stresi.

Reperi ndërkohë mbrëmë (e hënë) gjatë spektaklit u zgjodh si i preferuar i publikut bashkë me Xhuli Nurën duke shpëtuar kështu nga nominimi i kësaj jave./Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
Me imazhe provokuese para pasqyrës, Morena Taraku shfaqet në super formë

Me imazhe provokuese para pasqyrës, Morena Taraku shfaqet në super formë

Magazina
Pas gjyqit famëkeq me Johnny Depp, Amber Heard rikthehet me rol të madh në filmin e ri

Pas gjyqit famëkeq me Johnny Depp, Amber Heard rikthehet me rol të madh në filmin e ri "In The Fire"

Magazina
Naomi Campbell flet hapur për abuzimin me drogën dhe alkoolin: Po vrisja veten

Naomi Campbell flet hapur për abuzimin me drogën dhe alkoolin: Po vrisja veten

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Kalo në kategori