Ai vetëm pak ditë më parë solli projektin e ri muzikor “Tornado” kushtuar dëshmorit Ibrahim Mazreku.

Fjala është për reperin Gold AG, i cili deri në fund të muajit nëntor ka në përgatitje edhe dy projekte të tjera muzikore.

I njëjti së fundmi përmes rrjeteve sociale bëri të ditur se me 26 nëntor (e enjte) do të sjellë këngën e radhës.

View this post on Instagram

A post shared by Gold AG (@arianagushi)


Siç tregon, projekti i dedikohet Shqipërisë dhe lansohet vetëm dy ditë para 108 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

“Prej Shqipnie, 26 nëntor, do ta djegim”, ka shkruar ai.

Gold AG sjell këngën e re "Tornado" Gold AG sjell këngën e re "Tornado"

Po ashtu edhe ky projekt mezi po pritet nga fansat, meqë postimi mblodhi komente të shumta dhe nga më të ndryshmet.

View this post on Instagram

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

“Tornado” përndryshe u prit mirë nga publiku dhe tanimë ka marrë mijëra klikime në YouTube. /Telegrafi/