Reperi i njohur nga Presheva, Gold AG, sapo ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Tornado” titullohet kënga e re e tij, e cila i kushtohet dëshmorit të kombit, Ibrahim Mazreku.

Projekti vjen i kompletuar edhe nga ana vizuale dhe tashmë gjendet i lansuar edhe në kanalin YouTube.

Foto: YouTube

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar vet reperi, ndërkohë që për orkestrimin është përkujdesur Fatos Canolli.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Videoklipi i veçantë i është besuar produksionit “Urban Graphics”.

Pas “Tornado”, Arian Agushi (emri i vërtetë) do të sjellë edhe dy këngë të tjera deri në fund të këtij muaji. /Telegrafi/