LAJMI I FUNDIT:

Kanye West dhe gruaja e tij Bianca Censori “tronditin” fansat me dukjen e tyre ekstravagante në mes të rrugës në Itali

Kanye West dhe gruaja e tij Bianca Censori “tronditin” fansat me dukjen e tyre ekstravagante në mes të rrugës në Itali

Kanye West dhe Bianca Censori kanë tronditur edhe një herë fansat me zgjedhjet e tyre të diskutueshme të modës në Itali.

Arkitektja australiane është përballur me reagime të ashpra për veshjen pothuajse nudo, por ajo vazhdon të jetë në krye.

Kanye, 46-vjeçar dhe Bianca u panë në Firence, duke tërhequr një turmë masive shikuesish, shkruan The Sun.

Reperi drejtoi gruan e tij, duke i dhënë udhëzime se si të pozonte dhe duke e drejtuar trupin e saj me duart e tij dhe duke treguar teksa shkrepte fotografitë e veshjes së saj.

Ajo u pa e veshur me një kostum trupi në ngjyrën e lëkurës që për pak zbulonte gjoksin e saj të bollshëm.

Bianca e ka shoqëruar veshjen me geta të ngjashme dhe taka të larta.

Kanye ishte i veshur tërësisht me të zeza dhe kishte kokën dhe fytyrën të mbuluar, siç ka bërë gjatë një sërë daljesh të fundit.

Video nga dalja u postua në TikTok dhe Instagram ku komentuesit ndanë mendimet e tyre.

Disa komentues vunë në dukje natyrën e pazakontë të ndërveprimit, me një spekulim: “Është i gjithi një eksperiment social”.

Dikush tjetër shkroi: “Vëlla, ai po ju tregon të gjithëve se mund të bëjë një tjetër Kim”.

“Kanye është qesharak”, shkroi një fans i tretë.

Kritika të tjera peshuan mbi zgjedhjet e modës së çiftit. Njëri shkroi: “Ajo duhet të fillojë të vishet vetë”.

“Shumë i zhgënjyer” komentoi një person tjetër. Një komentues i tretë pyeti veten: “Pse nuk ka këpucë?”

“Imagjinoni të jeni plotësisht të mbuluar dhe gruaja juaj lakuriq” shkroi dikush tjetër./Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Beyonce zbulon përse preu krejtësisht flokët kur u tradhtua nga Jay-Z në 2013, kishte një arsye të fortë

Beyonce zbulon përse preu krejtësisht flokët kur u tradhtua nga Jay-Z në 2013, kishte një arsye të fortë

Magazina
Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Magazina
Arta Kabashi reagon pas daljes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi reagon pas daljes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
“Do ta fusim mes Meritonit dhe Ilnisës”- Juli dhe Lediona thurin plan për ndarjen e çiftit

“Do ta fusim mes Meritonit dhe Ilnisës”- Juli dhe Lediona thurin plan për ndarjen e çiftit

Magazina
Xhuli Nura shkëlqen me fustan nusërie: Mezi po pres

Xhuli Nura shkëlqen me fustan nusërie: Mezi po pres

Magazina
Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Magazina
Kalo në kategori