LAJMI I FUNDIT:

Juventusi ka katër alternativa nëse nuk transferohet Di Maria

Juventusi ka katër alternativa nëse nuk transferohet Di Maria

Angel Di Maria vazhdon të mbetet një objektiv i Juventusit, por sulmuesi argjentinas po pret Barcelonën.

Anësori është larguar nga PSG dhe ka mbetur futbollist i lirë, por që ende nuk ka vendosur për skuadrën e tij të re.


Juventusi shihej si favorit për të nënshkruar me të, megjithatë Di Maria është në pritje të Barcelonës.

Tuttosport ka shkruar se Zonja e Vjetër është lodhur duke pritur Di Marian dhe tani po shikon opsione të tjera.

Kampioni i shumëfishtë italian ka katër opsione në listë nëse nuk arrihet argjentinasi.

Domenico Berardi mbetet objektivi kryesor, derisa emrat e tjerë në listën e Juventusit janë edhe Nicolo Zaniolo, Filip Kostic dhe Christian Pulisic.

Juve preferon transferimin e Di Marias për faktin se argjentinasi mund t’iu bashkohet me parametra zero. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Liga e Kampionëve
“Nuk e dua më as edhe një euro nga ta, dua të largohem” – Luis Alblerto shpall divorcin para kohe me Lazion

“Nuk e dua më as edhe një euro nga ta, dua të largohem” – Luis Alblerto shpall divorcin para kohe me Lazion

Serie A
“Rodri do të pushojë edhe ndaj Real Madridi” – Guardiola bën shaka para përballjes së sezonit

“Rodri do të pushojë edhe ndaj Real Madridi” – Guardiola bën shaka para përballjes së sezonit

Premier League
“Është i dyti më i paguar te Lazio, vetëm t’i sjellë paratë dhe të largohet” – Lotito tregohet i ashpër me Luis Alberton

“Është i dyti më i paguar te Lazio, vetëm t’i sjellë paratë dhe të largohet” – Lotito tregohet i ashpër me Luis Alberton

Serie A
Si fitorja madhe e Newcastle kundër Tottenham i sjell Chelsea një bonus të madh financiar

Si fitorja madhe e Newcastle kundër Tottenham i sjell Chelsea një bonus të madh financiar

Premier League
Joao Felix ka shënuar një gol shumë të bukur më gërshërë ndaj Cadiz

Joao Felix ka shënuar një gol shumë të bukur më gërshërë ndaj Cadiz

La Liga
Kalo në kategori