LAJMI I FUNDIT:

Janë në pritje të një tjetër vajze së bashku, Valdrin Sahiti me dedikim emocional për bashkëshorten

Janë në pritje të një tjetër vajze së bashku, Valdrin Sahiti me dedikim emocional për bashkëshorten
Valdrin Sahiti (Foto: Instagram)

Ata janë prindër të një vajze trevjeçare të quajtur, Bella.

Reklama

Fjala është për kreatorin e njohur Valdrin Sahiti dhe për bashkëshorten e tij, Edita Ramadanin, të cilët tashmë janë në pritje të një tjetër fëmije.

Stilisti i njohur shqiptar së fundmi ka bërë një dedikim për partneren, gjersa po ashtu ka realizuar një kostum të veçantë për të.

Valdrin Sahiti (Foto: Instagram)

“Ti tashmë e di këtë vend mirë. Është saktësisht ku unë punoj në kukullat që të bëjnë të ëndërrosh çdo ditë. Sot, lumturia ishte puna me këtë grua të mrekullueshme që duket si kukull, e që do ta sjellë në jetë një tjetër dashuri”.

Të gjitha lajmet nga Valdrin Sahiti
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Valdrin Sahiti

“S’mund të jem më i lumtur se me këto tre ‘kukulla’ në jetën time. Uroj që vajzat e mia të jenë të lumtura dhe të bukura si nëna e tyre që qëndron krah meje çdo ditë. Të dua mama”, kanë qenë fjalët e Sahitit.

Çifti ndërkaq u martuan në shtator të vitit 2017 në një ceremoni luksoze në Las Vegas.

Bashkë janë në pritje të një tjetër vajze. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Magazina
Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Magazina
Kalo në kategori