LAJMI I FUNDIT:

Interi siguron shërbimet e talentit të Panathinaikosit

Interi siguron shërbimet e talentit të Panathinaikosit

Interi thuhet se ka arritur marrëveshje bazë për transferimin e Lazaros Lamprou si lojtar të lirë.

Reklama

Sulmuesi është vetëm 18 vjeç dhe është në pronësi të Panathinaikosit.

Zikaltrit janë duke e monitoruar qe një kohë dhe tash raportohet të kenë arritur marrëveshje.

Sipas Calcionews24, lojtari ia ka dhënë fjalën Interit se do të kalojë në Serie A nga sezoni i ardhshëm.

Kontrata e tij me Panathinaikosin skadon gjatë verës. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Publikohet biseda nga dhoma e VAR-it në vendimin skandaloz që e dëmtoi Liverpoolin

Publikohet biseda nga dhoma e VAR-it në vendimin skandaloz që e dëmtoi Liverpoolin

Premier League
Lionel Messi ka emëruar performancën më të mirë të një portieri që ka parë ndonjëherë

Lionel Messi ka emëruar performancën më të mirë të një portieri që ka parë ndonjëherë

Liga e Kampionëve
Fitore spektakolare e Real Madridit në

Fitore spektakolare e Real Madridit në "Diego Armando Maradona" në një përballje me shumë raste shënimi

Liga e Kampionëve
“Real Madridi ekip i madh, por ne sot ishin në të njëjtin nivel me ta” – ylli i Napolit nuk e kapërdinë humbjen

“Real Madridi ekip i madh, por ne sot ishin në të njëjtin nivel me ta” – ylli i Napolit nuk e kapërdinë humbjen

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori