LAJMI I FUNDIT:

Panathinaikos

14 Artikuj

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Evropës për edicionin 2023/24, vëmendja te Grupi B

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Evropës për edicionin 2023/24, vëmendja te Grupi B

Liga e Evropës
Hadergjonaj drejt transferimit në Greqi, katër klubet e mëdha kërkojnë transferimin e tij

Hadergjonaj drejt transferimit në Greqi, katër klubet e mëdha kërkojnë transferimin e tij

Ndërkombëtare
Top dhjetë derbit me rivalitetin më të madh në botë – tifozët kanë parë skena nga më të ndryshmet

Top dhjetë derbit me rivalitetin më të madh në botë – tifozët kanë parë skena nga më të ndryshmet

Ndërkombëtare
Pengu më i madh në karrierë, Cisse është gati të rikthehet nga pensionimi për një skuadër të Ligue 1 dhe të luajë pa para

Pengu më i madh në karrierë, Cisse është gati të rikthehet nga pensionimi për një skuadër të Ligue 1 dhe të luajë pa para

Ligue 1
Ergys Kaçe titullar te Panathinaikosi

Ergys Kaçe titullar te Panathinaikosi

Ligat tjera
Zyrtare: Kaçe huazohet te Panathinaikosi

Zyrtare: Kaçe huazohet te Panathinaikosi

Ligat tjera
Kaçe shumë afër kalimit te Panathinaikosi

Kaçe shumë afër kalimit te Panathinaikosi

Ligat tjera
Talenti Fiorin Durmishaj e shënoi golin e fitores kundër Panathinaikosit (Video)

Talenti Fiorin Durmishaj e shënoi golin e fitores kundër Panathinaikosit (Video)

Ndërkombëtare
Gjiganti grek afër transferimit të Sadikut, e konfirmon vet lojtari

Gjiganti grek afër transferimit të Sadikut, e konfirmon vet lojtari

Ligat tjera
Këto janë 20 skuadrat që nuk kanë luajtur asnjëherë në një kategori më poshtë se elita (Foto)

Këto janë 20 skuadrat që nuk kanë luajtur asnjëherë në një kategori më poshtë se elita (Foto)

Ndërkombëtare
Presidenti ndëshkon basketbollistët: Anulon aeroplanin, me autobus në shtëpi!

Presidenti ndëshkon basketbollistët: Anulon aeroplanin, me autobus në shtëpi!

EuroLiga
Miqësoret që nuk duhet humbur sot

Miqësoret që nuk duhet humbur sot

Futboll
20 skuadra që nuk kanë rënë kurrë nga elita e futbollit (Foto)

20 skuadra që nuk kanë rënë kurrë nga elita e futbollit (Foto)

Lavdim Pireva
Interi siguron shërbimet e talentit të Panathinaikosit

Interi siguron shërbimet e talentit të Panathinaikosit

Serie A