LAJMI I FUNDIT:

Me imazhe provokuese para pasqyrës, Morena Taraku shfaqet në super formë

Me imazhe provokuese para pasqyrës, Morena Taraku shfaqet në super formë
Reklama

Morena Taraku mbetet ndër vajzat më të komentuara të showbizz-it shqiptar.

Ish-Missi është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe aty sjell imazhe nga më të ndryshmet që nuk kalojnë pa vëmendje.


Edhe së fundmi, Morena ka pozuar para pasqyrës për disa foto mjaft atraktive, teksa vuri në pah linjat joshëse të trupit.

Foto: Morena Taraku/Instagram

Teksa dukej në formë të mrekullueshme, 30-vjeçarja pozoi e veshur me një bluzë të shkurtër të bardhë që ishte e hapur në pjesën e shpinës.

Naomi Campbell plot stil e elegancë në Javën e Modës në Londër
Lexo po ashtu Naomi Campbell plot stil e elegancë në Javën e Modës në Londër

Pjesa e sipër e veshjes u kompletua me një palë xhinse dhe atletet të bardha, ndërsa flokët i la natyrale të lëshuara sipër.

Foto: Morena Taraku/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që Morena prej vitesh pasionin e saj për muzikën e ka treguar duke sjell herë pas here këngë të reja.

Pak javë më parë, bukuroshja solli një bashkëpunim të ri me artistin e njohur, Skerdi “Mall”.

Foto: Morena Taraku/Instagram

Kënga u prit mirë dhe deri më tani ka grumbulluar afro dy milionë klikime në kanalin zyrtar të Skerdit në YouTube. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Kalo në kategori