Këngëtarja amerikane, Halsey, befasoi të gjithë ditën e djeshme (e mërkurë) në një njoftim të bërë për shtatzëninë.

Fansat u tallën me fotografitë e papritura, të shkrepura nga një fotograf 21 vjeçar Sam Dameshek, përpara një sfondi të perdes së mëndafshit.

“Surprizë”, shkroi Halsey në imazhet që ka ndarë në Instagram.

Halsey (Foto: Instagram)

Këngëtarja e muzikës pop, e lindur Ashley Nicolette Frangipane, u rrit në Washington, Warren County.

Ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin Alev Aydin , 37 vjeç, të cilin po ashtu e ka etiketuar në foto.

Kjo nuk është shtatzënia e parë e Halsey. Ajo pësoi një abort spontan ndërsa ishte në turne në 2015 dhe i kishte ngrirë vezët pasi u diagnostikua dhe iu nënshtrua një operacioni për endometriozë.

Në një deklaratë të bërë në vitin 2019, ajo tha se kishte përjetuar tre aborte spontane.

View this post on Instagram

A post shared by halsey (@iamhalsey)

Mesazhi dhe bikinit me ylber i referoheshin gjoja ‘foshnjës së ylberit’, një term për një foshnjë që arrin pas një aborti të mëparshëm, lindjes së foshnjës ose vdekjes së një foshnjeje.

Aydin në anën tjetër është një skenarist, por që sigurt do bëhet një nga njerëzit më të kërkuar në Google këtë javë. /Telegrafi/