Gold AG vazhdon të jetë ndër reperët më aktivë dhe të ndjekur në rrjetet sociale.

Reklama

Ai publikon vazhdimisht për fansat fotografi të ndryshme nga përditshmëria e tij, gjersa jo pak herë ka treguar se gëzon respekt të madh për kolegët artistë.

#DURRËS ❤️

A post shared by Gold AG (@arianagushi1986) on Apr 22, 2018 at 2:50am PDT

Së fundmi, ai është fotografuar me aktorin e njohur të humorit në Kosovë, Sevdai Radogoshin, që ndryshe njihet si ‘Qumili’.

Këtë fotografi, reperi ka vendosur që ta ndajë me fansat në rrjetin social Instagram.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Në mbishkrimin e fotografisë, ai e ka cilësuar aktorin nga Gjakova si më të mirin në vend, duke e quajtur si “100 rolëshin e humorit shqiptar”.

100 rrolëshi i humorit SHQIP ❤️ @sevdairadogoshii

A post shared by Gold AG (@arianagushi1986) on Apr 27, 2018 at 1:54pm PDT

Reklama

Fotografia në fjalë është pëlqye dhe ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e tij.

Gold AG vazhdon të jetë shumë aktiv edhe në muzikë, ndërsa vetëm pak javë më parë ka publikuar projektin e tij më të ri “Gurbetqari” në bashkëpunim me Shyhrete Behlulin. /Telegrafi/

Reklama