Reperi i njohur, Gent Fatali, është shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e tij.

Ai është çdo herë aktiv me prurje muzikore e koncerte të shumta, duke u munduar të jetë gjithnjë sa më pranë fansave.

Genti është shumë i ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh publikon imazhe të ndryshe nga jeta dhe karriera e tij.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, në mbishkrimin e së cilës ka shkruar një thënie për lumturinë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ai ka thënë se nuk është paraja ajo që i bën njerëzit të lumtur, dhe se nuk duhet kurrë që ta presin këtë gjë prej saj.

Mos prit me kon i/e pasun që me kon i/e lumtur.. lumturia osht falas.

A post shared by G e n t F a t a l i (@gentfatali) on Aug 22, 2018 at 5:20am PDT

“Mos prit të jesh i pasur që të jesh i lumtur,,lumturia është falas”, ka shkruar Fatali në mbishkrimin e fotografisë.

I njëjti vazhdon të jetë ndër emrat më aktivë në estradë, duke publikuar gjithnjë këngë të reja, të cilat mirëpriten nga publiku. /Telegrafi/