LAJMI I FUNDIT:

Gabimi trashanik i Fred dhe Wan Bissaka që shpëtoi Unitedin nga goli i sigurt ndaj Wolvesit

Gabimi trashanik i Fred dhe Wan Bissaka që shpëtoi Unitedin nga goli i sigurt ndaj Wolvesit

Manchester United dhe Wolverhapton Wanderers janë duke shfaqur një përballje mjaftë interesante në kuadër të javës së tretë në Ligën Premier.

Djajtë e Kuq janë mysafir të Ujqve, derisa në minutën e shtatë ishte një moment mjaftë spektakolar.


Derisa Wolvesi ishte në kundërsulm, Francisco Trincao kishte një mundësi të artë që të shënonte përballë David De Geas.

Arrihet marrëveshja me Ligën Premier dhe Cavanin: Ronaldos i takon numri 7 në fanellë
Lexo po ashtu Arrihet marrëveshja me Ligën Premier dhe Cavanin: Ronaldos i takon numri 7 në fanellë

Anëtari i Barcelonës që është në huazim te skuadra angleze arriti të kalonte Fredin e Unitedit, duke dalë përballë portierit spanjoll.

Gjuajtja e tij ishte e saktë, por në momentet e fundit intervenoi Aaron Wan-Bissaka, për tas larguar topin afër vijës së portës.

Rio Ferdinand reagoi menjëherë përmes rreptëve sociale, duke i kërkuar Fredit që të jetë më i vëmendshëm para portës. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Zinchenko befason të gjithë, luajti Counter-Strike dhe fitoi ndaj ekipit nga Kosova

Zinchenko befason të gjithë, luajti Counter-Strike dhe fitoi ndaj ekipit nga Kosova

eSports
Klubet që nuk kanë rënë kurrë nga liga elitare, listë në të cilën nuk është më Santos

Klubet që nuk kanë rënë kurrë nga liga elitare, listë në të cilën nuk është më Santos

Ndërkombëtare
Hidhet shorti për Copa America 2024, Brazili në ‘grupin e vdekjes’

Hidhet shorti për Copa America 2024, Brazili në ‘grupin e vdekjes’

Përfaqësueset
Kur shteti themelon një klub futbolli: Bleu të gjithë lojtarët më të mirë, fitoi titullin me të gjitha fitore

Kur shteti themelon një klub futbolli: Bleu të gjithë lojtarët më të mirë, fitoi titullin me të gjitha fitore

Ndërkombëtare
Vjen nga Bundesliga, Liverpooli ka gati milionat për zëvendësuesin e Joel Matip

Vjen nga Bundesliga, Liverpooli ka gati milionat për zëvendësuesin e Joel Matip

Premier League
Golashënuesi i tretë më i mirë në Evropë transferohet te Milani për vetëm 17.5 milionë euro?

Golashënuesi i tretë më i mirë në Evropë transferohet te Milani për vetëm 17.5 milionë euro?

Serie A
Kalo në kategori