LAJMI I FUNDIT:
Aaron Wan-Bissaka

Aaron Wan-Bissaka

82 Artikuj

Info

Aaron Wan-Bissaka është anglez i lindur më 26 nëntor të vitit 1997

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Premier League
Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Premier League
Shtatë lojtarëve që u kanë mbetur vetëm edhe 12 ndeshje për ta bindur Ten Hagun që mos t’i largojë nga United

Shtatë lojtarëve që u kanë mbetur vetëm edhe 12 ndeshje për ta bindur Ten Hagun që mos t’i largojë nga United

Premier League
I ndryshohen planet Ten Hagut: Shtatë lojtarët që pritet të largohen në verë nga Old Trafford

I ndryshohen planet Ten Hagut: Shtatë lojtarët që pritet të largohen në verë nga Old Trafford

Premier League
Pamjet e spektaklit të Sanchos dhe Wan-Bissakas tregojnë se ata bënë një ‘seancë stërvitore’ me lojtarët e Leicesterit

Pamjet e spektaklit të Sanchos dhe Wan-Bissakas tregojnë se ata bënë një ‘seancë stërvitore’ me lojtarët e Leicesterit

Premier League
Notat e lojtarëve: Barca 2-2 United, Raphinha më i vlerësuari

Notat e lojtarëve: Barca 2-2 United, Raphinha më i vlerësuari

Liga e Evropës
Katër yjet e Man Utd që mund të shiten gjatë verës, për të mundësuar blerjen e lojtarëve të rinj

Katër yjet e Man Utd që mund të shiten gjatë verës, për të mundësuar blerjen e lojtarëve të rinj

Premier League
Shtatë yjet e Anglisë që mendohej se do të shkëlqenin në Kupën e Botës, por ku shkoi keq për ta?

Shtatë yjet e Anglisë që mendohej se do të shkëlqenin në Kupën e Botës, por ku shkoi keq për ta?

Driton Gajraku
Shkëmbim i bujshëm mes Unitedit dhe Barcelonës kur kanë mbetur më pak se dy ditë nga afati kalimtar

Shkëmbim i bujshëm mes Unitedit dhe Barcelonës kur kanë mbetur më pak se dy ditë nga afati kalimtar

Premier League
United do ta shes Wan-Bissakan, ka dy opsione për krahun e djathtë të mbrojtjes

United do ta shes Wan-Bissakan, ka dy opsione për krahun e djathtë të mbrojtjes

Premier League
Pesë largimet që pritet të ndodhin te Unitedi

Pesë largimet që pritet të ndodhin te Unitedi

Premier League
Pa Ronaldon, por me Gnabry dhe Antony – Formacioni i mundshëm dhe ai alternativë i Man Utd për sezonin e ri

Pa Ronaldon, por me Gnabry dhe Antony – Formacioni i mundshëm dhe ai alternativë i Man Utd për sezonin e ri

Premier League
Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Premier League
Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Premier League
Atletico synon transferimin e Wan-Bissakas

Atletico synon transferimin e Wan-Bissakas

La Liga
Pa Maguiren, ndryshim qëndrimi për Ronaldon dhe taktikat e mundshme të Ten Hag te Unitedi

Pa Maguiren, ndryshim qëndrimi për Ronaldon dhe taktikat e mundshme të Ten Hag te Unitedi

Premier League
Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shkumbin Pireva
Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Premier League
Notat e lojtarëve, Manchester United 0-0 Watford: Bissaka dhe Sissoko më të mirët në fushë

Notat e lojtarëve, Manchester United 0-0 Watford: Bissaka dhe Sissoko më të mirët në fushë

Premier League
Wan-Bissaka nuk ka bindur, United kërkon pasuesin e tij

Wan-Bissaka nuk ka bindur, United kërkon pasuesin e tij

Premier League
Formacioni me lojtarët më të mbivlerësuar në Ligën Premier, i mbushur me ‘yje’ nga Liverpool, Chelsea dhe Man Utd

Formacioni me lojtarët më të mbivlerësuar në Ligën Premier, i mbushur me ‘yje’ nga Liverpool, Chelsea dhe Man Utd

Premier League
Gabimi trashanik i Fred dhe Wan Bissaka që shpëtoi Unitedin nga goli i sigurt ndaj Wolvesit

Gabimi trashanik i Fred dhe Wan Bissaka që shpëtoi Unitedin nga goli i sigurt ndaj Wolvesit

Premier League
Sancho, Varane dhe Trippier – Formacioni i mundshëm i Manchester Unitedit në sezonin e ri

Sancho, Varane dhe Trippier – Formacioni i mundshëm i Manchester Unitedit në sezonin e ri

Premier League
Zbulohen pagat e Manchester Unitedit pas transferimit të Sanchos – De Gea më i paguari, Bruno Fernandes i teti

Zbulohen pagat e Manchester Unitedit pas transferimit të Sanchos – De Gea më i paguari, Bruno Fernandes i teti

Premier League