LAJMI I FUNDIT:
Fred

Fred

69 Artikuj

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Premier League
Unitedi fiton me përmbysje ndaj West Hamit dhe kualifikohet në çerekfinale të FA Cup

Unitedi fiton me përmbysje ndaj West Hamit dhe kualifikohet në çerekfinale të FA Cup

Ndërkombëtare
Katër yjet e Man Utd që mund të shiten gjatë verës, për të mundësuar blerjen e lojtarëve të rinj

Katër yjet e Man Utd që mund të shiten gjatë verës, për të mundësuar blerjen e lojtarëve të rinj

Premier League
Unitedi kryen detyrën ndaj Nottinghamit, merr pikët e plota

Unitedi kryen detyrën ndaj Nottinghamit, merr pikët e plota

Premier League
Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Përfaqësueset
Casemiro zbulon emrat e katër miqve më të afërt te Man Utd

Casemiro zbulon emrat e katër miqve më të afërt te Man Utd

Premier League
Manchester United po mendon t’i blindojë me kontrata të reja pesë yjet e ekipit

Manchester United po mendon t’i blindojë me kontrata të reja pesë yjet e ekipit

Premier League
Kleberson, Fred dhe brazilianët e tjerë që kanë luajtur për Manchester Unitedin para ardhjes së Casemiros

Kleberson, Fred dhe brazilianët e tjerë që kanë luajtur për Manchester Unitedin para ardhjes së Casemiros

Premier League
Fred bën ndërhyrje të turpshme ndaj Moratas në ndeshjen miqësore të Manchester United kundër Atletico Madrid

Fred bën ndërhyrje të turpshme ndaj Moratas në ndeshjen miqësore të Manchester United kundër Atletico Madrid

Ndërkombëtare
“Plotësisht e panevojshme” – ndërhyrja brutale e Ayew ndaj Fernandes çoi në një përleshje masive në miqësoren United-Palace

“Plotësisht e panevojshme” – ndërhyrja brutale e Ayew ndaj Fernandes çoi në një përleshje masive në miqësoren United-Palace

Premier League
Pa Ronaldon, por me Gnabry dhe Antony – Formacioni i mundshëm dhe ai alternativë i Man Utd për sezonin e ri

Pa Ronaldon, por me Gnabry dhe Antony – Formacioni i mundshëm dhe ai alternativë i Man Utd për sezonin e ri

Premier League
Publikohen pamjet e një zënke mes Fernandes dhe dyshes braziliane, Fred dhe Telles, që duket të jetë e inskenuar

Publikohen pamjet e një zënke mes Fernandes dhe dyshes braziliane, Fred dhe Telles, që duket të jetë e inskenuar

Premier League
Drejtuesit e Man Cityt tallen me Man Utd pasi marrëveshja e Haalandit kushtoi më pak se ajo e Fredit

Drejtuesit e Man Cityt tallen me Man Utd pasi marrëveshja e Haalandit kushtoi më pak se ajo e Fredit

Premier League
Pa Maguiren, ndryshim qëndrimi për Ronaldon dhe taktikat e mundshme të Ten Hag te Unitedi

Pa Maguiren, ndryshim qëndrimi për Ronaldon dhe taktikat e mundshme të Ten Hag te Unitedi

Premier League
Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Premier League
Lëvizja e Fred ndaj Savic në ndeshjen United-Atletico që vlen të rishikohet

Lëvizja e Fred ndaj Savic në ndeshjen United-Atletico që vlen të rishikohet

Liga e Kampionëve
Tri nënshkrime të mëdha dhe formacioni mahnitës i Man Utd nëse Ancelotti merr drejtimin e ekipit

Tri nënshkrime të mëdha dhe formacioni mahnitës i Man Utd nëse Ancelotti merr drejtimin e ekipit

Premier League
Tifozët e Liverpoolit mezi e presin transferimin e ri, Luis Diaz poshtëroi Fredin e Man Utd me një driblim të jashtëzakonsëm

Tifozët e Liverpoolit mezi e presin transferimin e ri, Luis Diaz poshtëroi Fredin e Man Utd me një driblim të jashtëzakonsëm

Ndërkombëtare
Man Utd përballet me një eksod të lojtarëve, 17 yje të pakënaqur mund të largohen këtë vit

Man Utd përballet me një eksod të lojtarëve, 17 yje të pakënaqur mund të largohen këtë vit

Premier League
Henry zbulon katër lojtarët e Man Utd që kanë bërë përshtypje këtë sezon

Henry zbulon katër lojtarët e Man Utd që kanë bërë përshtypje këtë sezon

Premier League
Rangnick e fillon me fitore aventurën te United – Djajtë e Kuq fitojnë minimalisht ndaj Crystal Palaces

Rangnick e fillon me fitore aventurën te United – Djajtë e Kuq fitojnë minimalisht ndaj Crystal Palaces

Premier League
Fituesit dhe humbësit pas lamtumirës së Ole Gunnar Solskjaer

Fituesit dhe humbësit pas lamtumirës së Ole Gunnar Solskjaer

Premier League
Brazili dhe tri shtete të tjera heqin ankesën nga FIFA, futbollistët lejohen të luajnë këtë javë në Ligën Premier

Brazili dhe tri shtete të tjera heqin ankesën nga FIFA, futbollistët lejohen të luajnë këtë javë në Ligën Premier

Premier League
Klubet e Premier Ligës pajtohet që ta sfidojnë FIFA-n, pritet t’i inkuadrojnë në ndeshje lojtarët e ‘ndaluar’ nga Amerika e Jugut

Klubet e Premier Ligës pajtohet që ta sfidojnë FIFA-n, pritet t’i inkuadrojnë në ndeshje lojtarët e ‘ndaluar’ nga Amerika e Jugut

Premier League