LAJMI I FUNDIT:

Françeska eliminohet nga BBVA – pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

Françeska eliminohet nga BBVA – pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

Edicioni i tretë i “Big Brother VIP Albania” ka shënuar një tjetër moment të rëndësishëm të garës, ku pas një votimi të publikut, Françeska Murati është eliminuar nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Ky zhvillim ka përcaktuar pesë finalistët që do të vazhdojnë garën për të fituar titullin e këtij viti.


Françeska, e njohur për personalitetin e saj të fortë dhe pjesëmarrjen aktive në shtëpi, u përball me një ndarje të papritur nga shokët e saj banorë dhe publiku që e ka ndjekur.

Ndërkohë, euforia e finalistëve të përzgjedhur është ndjerë edhe jashtë mureve të shtëpisë. Juli, Romeo, Heidi, Meritoni dhe Egla janë zyrtarisht pesë finalistët që do të përballen në një finale që pritet të jetë një nga më dramatiket në historinë e BBVA.

Në një garë që ka përfshirë strategji, aleancë dhe përballje të zjarrta, këta pesë kanë treguar qëndrueshmëri dhe aftësi për të kapërcyer çdo sfidë që u është hedhur.

Finalja e Big Brother VIP Albania 3 do të mbahet të shtunën e ardhshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Magazina
Kalo në kategori