LAJMI I FUNDIT:

Fortnite dhe MrBeast organizojnë garën me vlerë miliona dollarësh

Fortnite dhe MrBeast organizojnë garën me vlerë miliona dollarësh

Dy emra shumë të famshëm, video-loja Fortnite si dhe Youtuberi MrBeast vijnë së bashku me një organizim.

MrBeast pritet të behet pjesë e Fortnite Battle Royale duke filluar nga 14 dhjetori, sipas një postimi zyrtar nga llogaria Fortnite .


Ai gjithashtu do të krijojë një hartë ku lojtarët do të jenë në gjendje të konkurrojnë për të fituar pikë.

Lojtari me rezultatin më të lartë në fund të ngjarjes, e cila fillon më 17 dhjetor do të fitojë një milion dollarë.

Ndërsa ngjarja nuk do të fillojë deri më 17 dhjetor, lojtarët mund të fillojnë të kërcejnë sa më shpejt që më 14 dhjetor duke përdorur kodin e hartës: 7990-6907-8565.

Kjo është hera e parë që Epic Games ofron një çmim kaq të madh për diçka që nuk lidhet drejtpërdrejt me ndeshjet Fortnite Competitive të Battle Royale. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Real Madrid TV sulmon gjyqtarët e El Clasicos, pretendon se një nga golat e Barcelonës nuk ishte e rregullt

Real Madrid TV sulmon gjyqtarët e El Clasicos, pretendon se një nga golat e Barcelonës nuk ishte e rregullt

La Liga
Edhe po të shënonte Yamal, sërish Barcelonës nuk do t'i pranohej goli - mediumi spanjoll sqaron skenarin

Edhe po të shënonte Yamal, sërish Barcelonës nuk do t'i pranohej goli - mediumi spanjoll sqaron skenarin

La Liga
Publikohet biseda e gjyqtarit me dhomën e VAR-it për golin ‘fantazmë’ të Lamine Yamal

Publikohet biseda e gjyqtarit me dhomën e VAR-it për golin ‘fantazmë’ të Lamine Yamal

La Liga
Man City dhe Arsenali në ‘luftë’ me njëra-tjetrën për shërbimet e sensacionit të Ligës Premier

Man City dhe Arsenali në ‘luftë’ me njëra-tjetrën për shërbimet e sensacionit të Ligës Premier

Premier League
Capello zgjedh katër gjeni të futbollit, nuk e përfshin Ronaldon

Capello zgjedh katër gjeni të futbollit, nuk e përfshin Ronaldon

Ndërkombëtare

"90 për qind e gjyqtarëve anojnë nga Real Madridi", rikthehet deklarata e ish-gjyqtarit të La Ligës pas El Clasicos

La Liga
Kalo në kategori