LAJMI I FUNDIT:

Fjolla Morina, mahnitëse në pozat me fustan

Fjolla Morina, mahnitëse në pozat me fustan
(Foto: Instagram/fjolla.morina)

Fjolla Morina ka mahnitur me fotografitë e reja, në të cilat ka pozuar me fustan të zi.

Këngëtarja që ndiqet nga afro gjysmë milion fansa në Instagram, ka sjellë imazhe nga seti i ri fotografik.

Ndërsa në pozat e reja, me dukjen e saj, Fjolla është krahasuar me yllin amerikan, Kim Kardashian.

(Foto: Instagram/fjolla.morina)
Fjolla Morina krenare me të bijën, publikon një fotografi teksa e përcolli në mbrëmjen e maturës
Lexo po ashtu Fjolla Morina krenare me të bijën, publikon një fotografi teksa e përcolli në mbrëmjen e maturës

“Alo zonjë a po dëgjohemi?”, është përshkrimi që këngëtarja i ka vënë fotografisë.

(Foto: Instagram/fjolla.morina)

Duke vazhduar me fotografinë tjetër: “Zonjë shihemi prapë”. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/fjolla.morina)

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Drilon Gashi reagon pas vendimit të RTK-së për të ndaluar transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

Drilon Gashi reagon pas vendimit të RTK-së për të ndaluar transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

Magazina
Arrestimi i Liam Osmanit në Big Brother, avokati: Për dënimin s'kishte dijeni as policia, nuk e ndaluan as kur zbriti në Rinas

Arrestimi i Liam Osmanit në Big Brother, avokati: Për dënimin s'kishte dijeni as policia, nuk e ndaluan as kur zbriti në Rinas

Magazina
'Zarf i zi' në Big Brother VIP, anulohet televotimi i së martës - paralajmërohen banorët

'Zarf i zi' në Big Brother VIP, anulohet televotimi i së martës - paralajmërohen banorët

Magazina
I mbyll derën e tualetit dhe e shtyen - sherr mes Sarës dhe Françeskës në Big Brother

I mbyll derën e tualetit dhe e shtyen - sherr mes Sarës dhe Françeskës në Big Brother

Magazina

"Mami po shkojmë ne Hollywood", Freskim Rama pas suksesit në "American Idol" - Djaloshi nga Kosova tashmë ka kapur miliona klikime

Magazina
Kalo në kategori