Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Filloreta Raçi – Fifi, ka nisur përgatitjet për projektin e ri muzikor.

Artistja, e cila numëron fansa të shumtë në Instagram, ka bërë të ditur se së shpejti vjen me këngë të re.

Ajo ka ndarë një fotografi atraktive, me anë të së cilës ka befasuar me ndryshimin dhe ‘look-un’ e veçantë.

View this post on Instagram

Dashnine po ma jep #mbidozë #comingsoon 💥

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on Sep 21, 2020 at 10:17am PDT

“Dashurinë po ma jep #mbidozë, së shpejti”, ka shkruar ajo.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Fansat nuk munguan me reagime dhe siç duket mezi po presin për projektin e radhës të 26 vjeçares.

View this post on Instagram

Jumpsuit from @chicmeofficial 😍

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on Sep 20, 2020 at 3:23am PDT

E njëjta këtë kohë u komentua mjaft shumë për ndryshimin drastik që ka bërë në pamje, pasi humbi afro 25 kilogramë.

Ndërsa, të fundit projekt “Pa Gajle” e lansoi në korrik në bashkëpunim me Young Zerkën. /Telegrafi/