Gjatë kësaj sezone një sërë projekte e bashkëpunime nga artistët shqiptarë janë hedhur në treg.

Por si duket, ata nuk e kanë lënë me kaq, pasi dita ditës po bëhen paralajmërime për lasimet e këngëve të reja.

Kështu ka ndodhur edhe me këngëtaren Filloreta Raçi dhe Ermal Fejzullahu, të cilët kanë bashkuar forcat.

View this post on Instagram

09.10.20 #përjetësi @fifi.official.fr

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on Oct 2, 2020 at 2:32am PDT

Në një postim në rrjetin social Instagram, Fifi ka bërë të ditur se me nëntë tetor të këtij viti, do publikohet kënga “Përjetësi”.

Në imazhin e ndarë shihen që të dy artistët shqiptar, fotografi kjo e shkrepur nga xhirimet e klipi të ri.

View this post on Instagram

09.10.20 #përjetësi @fifi.official.fr

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on Oct 2, 2020 at 2:32am PDT

Fansat e dyshes kanë shpërthyer me komente, ndërsa mezi presin lansimin e një dueti të tillë. /Telegrafi/