Victoria Beckham u pa duke biseduar me djalin e saj Brooklyn jashtë shfaqjes së saj në Javën e Modës në Paris, ndërsa Nicola Peltz shoqërohej me të dashurën e Cruz, Tana Holding, pasi familja u ribashkua mes thashethemeve për tensione.

Stilistja 48-vjeçare i kishte bërë një ftesë djalit të saj të madh, Brooklyn dhe gruas së tij, Nicola për debutimin e saj të modës franceze të premten (30 shtator).

Çifti mori pjesë dhe mbërriti gjysmë ore më herët për të treguar mbështetjen e tyre, me ‘shumë përqafime’ që po ndodhin kur të gjithë u ribashkuan për herë të parë që nga kjo verë, tha një burim.

Reklama

Dhe pamjet të marra jashtë ngjarjes tregojnë Victoria duke qeshur me djalin e saj Brooklyn, ndërsa Nicola shoqërohej me të dashurën e Cruz, Tana Holding dhe Harper Seven, shkruan DailyMail.

Reklama

Në klipin Victoria duket magjepsëse me një fustan të zi teksa bisedon me Brooklynin, i cili shihet duke buzëqeshur shumë teksa ai shijon një pije.

Nëna dhe djali më pas shkojnë drejt Nicolas, e cila është përballë në anën tjetër ndërsa bisedon me motrën e Brooklyn, Harper, 11 vjeç, dhe të dashurën modele të Cruz, Tana.

Brooklyn shihet duke vendosur dorën në shpinën e gruas së tij dhe e mban aty teksa vazhdon të flasë me nënën e tij, ndërsa Nicola vazhdon bisedën e saj me Tanën.

Reklama

Pamjet përfundojnë me Victoria që qëndron pranë Nicolas, ndërsa Brooklyn qëndron pas gruas së tij me krahun rreth belit të saj.

Brooklyn dhe Nicola – të cilët mbërritën të ndarë nga pjesa tjetër e Beckhams – ecën dorë për dore ndërsa dolën në ngjarje.

Reklama

Pasi hynë në sfilatën e shumëpritur të modës të Victorias, çifti u ul në rreshtin e parë me babain e Brooklyn, David, 47 vjeç, dhe vëllezërit e motrat e tij – Harper, Romeo dhe Cruz.

@gala.fr #victoriabeckham #harperbeckham #nicolapeltzbeckham #brooklynbeckham #VBSS23 #parisfashionweek #tiktokfashion ♬ CLOSE MY EYES – Ki

Victoria nuk mundi t’i mbante lotët teksa po dilte në pistën e shfaqjes së saj debutuese në Javën e Modës në Paris – duke zgjatur dorën për të përqafuar bashkëshortin e saj David gjatë paraqitjes.

Reklama

Më pas, familja u mblodh për të festuar me kokteje, siç tha një burim: “Kishte shumë buzëqeshje dhe shumë dashuri në dhomë, ishte një atmosferë e mrekullueshme familjare”.

Duke pozuar për një foto, Brooklyn dhe Nicola u shfaqën me humor teksa shkëlqenin përkrah vëllezërve e motrave Romeo dhe Harper, babait David dhe Anna Wintour nga Vogue dhe Edëard Enninful.

Reklama

Victoria e postoi një foto të gjithë familjes së saj në Instagrami duke shkruar: “Është Parisi zemër!” Unë jam shumë mirënjohës për familjen time që më kanë mbështetur gjithmonë në këtë rrugëtim”.

Foto u ripostua edhe nga reja e saj, Nicola e cila sipër ka shkruar: “Urime Victoria Beckham për një shfaqje të bukur”.

Reklama

I lumtur që u ribashkua me familjen e tij, Brooklyn i përqafoi ata në pasarelë. Duke qëndruar pranë të shoqit, Nicola përqafoi edhe vjehrrin e saj David, teksa ata u shfaqën të bashkuar në shfaqje.

Familja u shfaq e gëzuar për të mirëpritur Brooklyn dhe Nicola në shfaqje, pavarësisht një stuhie mediatike që përfshinte një grindje midis Nicola dhe vjehrrës së saj Victoria.

Raportet për një grindje mes Victoria dhe Nicola kanë qenë të përhapura prej javësh.

Reklama

Fillimisht, thashethemet për një përçarje filluan pasi Nicola nuk veshi një fustan nusërie të Victoria Beckham – për të cilin ajo pretendoi se ishte plani i saj, përpara se t’i thuhej se atelieja e stilistes nuk mund t’i bënte asaj një fustan.

Mes tensioneve në familje, Victoria Beckham fton djalin Brooklyn dhe gruan e tij Nicola në shfaqjen e saj të Javës së Modës në Paris Mes tensioneve në familje, Victoria Beckham fton djalin Brooklyn dhe gruan e tij Nicola në shfaqjen e saj të Javës së Modës në Paris
Reklama

Burri i dashuruar, Brooklyn, e bëri të qartë pozicionin e tij në mes të grindjes familjare, duke i thënë publikimit se Nicola është ‘përparësia e tij numër një’ dhe se ata ‘e kanë 100 për qind mbështetjen e njëri-tjetrit’.

Davidin ndërkohë u tha se doli në mbrojtje të gruas së tij Viktoria pasi pati një konfrontim të rrallë me djalin Brooklyn.

Sipas shkrimtares së MailPlus, Alison Boshoff, David i tha Brooklynit ‘ne nuk e bëjmë këtë në familjen tonë’ pasi ai ‘humbi durimin’ me të birin.

Reklama

Ndërkohë, prindërit e Victoria, Jackie dhe Toni, gjithashtu morën pjesë në shfaqje për të mbështetur vajzën e tyre. /Telegrafi/

Reklama