LAJMI I FUNDIT:

Ermal Fejzullahu për Luizin: Të njoh që dy dekada, po i gëzohem faktit që edhe publiku të do fort ashtu siç të duam ne që të njohim nga afër

Ermal Fejzullahu për Luizin: Të njoh që dy dekada, po i gëzohem faktit që edhe publiku të do fort ashtu siç të duam ne që të njohim nga afër

Banori i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, është kthyer në një nga emrat më të pëlqyer brenda atij formati.

Reklama

Ai ka fituar zemrat e publikut me pozitivitetin që përçon, energjinë dhe për debatet që po krijon në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Këngëtari i njohur këtë kohë ka marrë mbështetje të madhe edhe nga personazhe të famshme publike, të cilët e kanë njohur nga afër apo kanë punuar me të.

Foto: Screenshot/Instagram

Një koment së fundmi për artistin nga Shkodra e ka bërë edhe këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu.

Moment romantik në Big Brother VIP Albania: Kiara befasohet për ditëlindje me interpretim 'live' nga Luizi
Lexo po ashtu Moment romantik në Big Brother VIP Albania: Kiara befasohet për ditëlindje me interpretim 'live' nga Luizi

“Luiz djali të njoh gati dy dekada gjithmonë i njëjtë i buzëqeshur pozitiv, djalë artist, po i gëzohem shumë faktit që edhe publiku të do fort ashtu siç të duam ne të gjithë që të njohim nga afër paq shëndetin e për tjerat as mos ta ndien fare”, ka shkruar Fejzullahu.

Në BBVA deri më tani ka pasur skena nga më të ndryshmet, gjersa mbrëmë u përjashtua nga gara modelja Kejvina Kthella.

Ajo u largua pas incidentit me Luizin, ku në spektaklin e kaluar kishte përdorur dhunë fizike ndaj tij. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
Kalo në kategori