Festat e fundvitit po afrohen gjithnjë e më shumë, por edhe sjellja e projekteve të reja.

Gjatë këtyre ditëve janë publikuar shumë këngë të reja, por një e tillë nuk kishte si të mungon edhe nga Ermal Fejzullahu.

Ky i fundit si duket ka përfunduar tashmë gjithçka sa i përket këngës së radhës së këngëtarit.

View this post on Instagram

❄️⛄️❄️

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on Nov 30, 2018 at 6:36am PST

Ai edhe këtë herë do të vjen me një baladë, ashtu sikurse në të kaluarën, të cilat janë shndërruar në hite.

Një fragment të shkurtët nga kënga e re e publikuar në llogarinë personale në Instagram, gjersa projekti i tërë do të publikohet gjatë ditës së sotme.

Bashkëshortja e Ermalit, Ariana Fejzullahu rrëmben vëmendjen me fustanin e kuq elegant të kombinuar me atlete Bashkëshortja e Ermalit, Ariana Fejzullahu rrëmben vëmendjen me fustanin e kuq elegant të kombinuar me atlete

Mbetet të shihet se si do të reagojë publiku për projektin e ri prej fansave dhe publikut shqiptar.

Ndryshe, Ermali ka paralajmëruar edhe këngë të tjera që do t’i sjell gjatë vitit të ardhshëm. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Te premten …..

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on Dec 6, 2018 at 9:28am PST