Këngëtarja e popullarizuar, Era Istrefi, vazhdon të jetë mjaft e pëlqyer për muzikën e saj. 

Krahas karrierës, ajo është mjaft e ndjekur nga fansa të shumtë në rrjetet sociale, për të cilët sjell imazhe të njëpasnjëshme.

Së fundmi, biondja ka realizuar disa imazhe të reja, teksa vë në pah figurën e saj trupore.

View this post on Instagram

🌊🧜🏼‍♀️

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Jul 14, 2019 at 12:20pm PDT

25-vjeçarja vjen mjaft joshëse me dukjen e re dhe kjo nuk është hera e parë që ajo ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Në ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e ndryshme nga fansat e saj të shumtë nuk kanë munguar.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

E njëjta këtë vit solli disa projekte të suksesshme, fillimisht me motrën e saj, Norën me “Nuk e di”, e më pas me reperin e njohur rus Algie, “Was dy Liebe nennst”. /Telegrafi/