Eneda Tarifa e ka publikuar këngën më të re që titullohet “Nuk ia vlen” dhe është shoqëruar me videoklip.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Filloreta Raçi – Fifi, derisa orkestrimin e kanë bërë Shkëlqim Dule dhe Ervis Çaushi.

Produksioni Al band Records qëndron prapa këtij projekti, ndërsa videoklipi është xhiruar nga ND Film Production.

Lajmet për Eneda Tarifën Lajmet për Eneda Tarifën

“Jam shumë e lumtur që këtë fundvit si dhuratë për ju kam një projekt shumë të bukur muzikor”, ka shkruar këngëtarja në njoftimin e saj.

Eneda e sjell me interpretim të shkëlqyer këngën e re, e cila pritet t’u pëlqejë fansave të muzikës së saj.

Bashkëpunimi me Kastro Zizon dhe Robert Berishën, “Çuna dhe goca”, është një prej projekteve më të fundit të Enedës.

Videoklipi i kësaj kënge u lansua më 5 tetor në YouTube dhe deri më tani numëron mbi një milionë shikime. /Telegrafi/