LAJMI I FUNDIT:

Elita Rudi pozon mes breshkave, vë në pah linjat e trupit gjatë pushimeve në Afrikë

Elita Rudi pozon mes breshkave, vë në pah linjat e trupit gjatë pushimeve në Afrikë
Foto: Elita Rudi/Instagram

Prezantuesja e njohur shqiptare, Elita Rudi, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi me bashkëshortin e saj, reperin Gjiko.

Çifti ka zgjedhur disa destinacione tropikale të Afrikës për të kaluar kohë larg nga angazhimet e përditshme dhe për të rifreskuar energjitë.

Elita, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi atraktive me bikini, duke treguar momente të këndshme nga pushimet e tyre.


Foto: Elita Rudi/Instagram

Një nga këto fotografi e tregon atë duke pozuar në një liqen të mbushur me breshka. Në mbishkrimin e fotografisë ajo shkruan “Ninxhat e mia”, duke iu referuar me humor serialit të famshëm “Teenage Mutant Ninja Turtles”.

Pavarësisht se është nënë e dy fëmijëve, Elita duket në top formë, duke tërhequr vëmendjen dhe admirimin e ndjekësve të saj.

Foto: Elita Rudi/Instagram

Pushimet tropikale kanë sjellë freski dhe relaks për çiftin e njohur, ndërsa ata vazhdojnë të ndajnë momente të veçanta nga udhëtimi i tyre ekzotik. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian dhe motra e saj marrin pjesë në dasmën e miliarderit më të madh në Azi, vishen si indiane në ceremoni

Kim Kardashian dhe motra e saj marrin pjesë në dasmën e miliarderit më të madh në Azi, vishen si indiane në ceremoni

Magazina
Bebe Rexha vë në pah gjoksin atraktiv në imazhet e fundit me dekoltenë e hapur

Bebe Rexha vë në pah gjoksin atraktiv në imazhet e fundit me dekoltenë e hapur

Magazina
Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
Në Sunny Hill do të performojnë emrat më të njohur të hip-hop skenës vendore: Konfirmohen PINT, Ghetto Geasy dhe Capital T

Në Sunny Hill do të performojnë emrat më të njohur të hip-hop skenës vendore: Konfirmohen PINT, Ghetto Geasy dhe Capital T

Magazina

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Kalo në kategori