Reperja shumë e pëlqyer për publikun, Melinda Ademi, vazhdon të jetë mjaft e përfolur për muzikën e saj.

Ajo është aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

View this post on Instagram

Last one ✨ drippin💎

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on Jul 6, 2019 at 11:35am PDT

Së fundmi, bukuroshja Ademi ka gjetur pak kohë për pushime, teksa ka publikuar një fotografi nga plazhi për ndjekësit e saj në Instagram.

Në imazhin e ndarë me ndjekësit, reperja është shfaqur në top formë, ndërsa ka vënë në dukje hiret e saj trupore.

View this post on Instagram

Trust me, the best has yet to come.

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on Jul 7, 2019 at 4:04am PDT

“Më besoni mua, më e mira ende është duke ardhur”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e kësaj fotografie, ndërsa ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Ndërkohë, kënga e fundit që ajo solli pë fansat ishte “Pika pika”, e cila është pritur mirë nga ndjekësit e saj. /Telegrafi/