LAJMI I FUNDIT:

Edhe 6 ditë deri tek zgjedhjet presidenciale, Kim Kardashian ua rikujton ndjekësve se duhet të votojnë

Edhe 6 ditë deri tek zgjedhjet presidenciale, Kim Kardashian ua rikujton ndjekësve se duhet të votojnë
Kim Kardashian (Foto: Getty Images)

Ylli i “Keeping Up with The Kardashians”, Kim Kardashian, ditë më parë festoi ditëlindjen e 40-të.

Duke qenë se akoma e gjithë bota po përballet me situatën e COVID-19, nëna e katër fëmijëve nuk kishte bërë një organizim të veçantë e festë të madhe.

Megjithatë, ajo së fundmi shijoi një udhëtim me njerëzit më të dashur teksa solli disa pamje nga kremtimi në rrjetet sociale.

Kim Kardashian (Foto: Instagram)

Në një postim të fundit ku shfaqet përkrah të ëmës Kris Jenner, Kim inkurajon ndjekësit të votojnë meqë kanë mbetur edhe pak ditë nga zgjedhjet presidenciale.

Përkundër situatës me COVID-19, Kim Kardashianit i organizohet një festë e veçantë nga familja në ditëlindjen e 40-të
Lexo po ashtu Përkundër situatës me COVID-19, Kim Kardashianit i organizohet një festë e veçantë nga familja në ditëlindjen e 40-të

“Tani unë e kam vëmendjen tuaj. Ky është një përkujtim të votoni. Edhe gjashtë ditë”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

Now that I have your attention…this a reminder to VOTE. 6 days.

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Oct 28, 2020 at 2:42pm PDT

Ndërkaq, zgjedhjet presidenciale të vitit 2020 janë ndër më vendimtaret në historinë amerikane.

Qytetarët në anën tjetër kanë rastin të votojnë për demokratin Joe Biden dhe republikanin, presidentin aktual të SHBA-ve, Donald Trump. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

Magazina

"Më ke bërë bllok në Instagram, kam vite që pyes veten pse" - Rike Roçi 'i kërkon llogari' Mc Kreshës

Magazina
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina
Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck - pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck - pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Magazina
Kalo në kategori