0Shares

Beyonce Knowles i ka mahnitur fansat në gjithë botën me performancën e saj dyorëshe në Festivalin Coachella të shtunën mbrëma.

Ndërsa jo vetëm fansat e zakonshëm e kanë ndjekur interpretimin e saj në festivalin e Kalifornisë, por atë e kanë përcjellë edhe yjet e njohura të muzikës.

Mood 3 #Beychella

A post shared by Adele (@adele) on Apr 15, 2018 at 1:32am PDT

Një prej tyre është e famshmja Adele, e cila e ka shijuar tej mase paraqitjen e divës amerikane në skenë.

Beyonce befason publikun duke i ftuar në skenë anëtaret e dikurshme të Destiny's Child Beyonce befason publikun duke i ftuar në skenë anëtaret e dikurshme të Destiny's Child

Britanikja 29-vjeçare i ka publikuar disa video në rrjetet sociale, ku paraqitet duke u argëtuar dhe vallëzuar me muzikën e Beyonce.

Mood 1 #Beychella

A post shared by Adele (@adele) on Apr 15, 2018 at 1:30am PDT

Autorja e hitit “Hello” madje ka bërë edhe ‘twerk’ përpara televizorit, ndërsa videot e publikuara kanë marrë miliona pëlqime.

Mood 2 #Beychella

A post shared by Adele (@adele) on Apr 15, 2018 at 1:31am PDT

Gjatë performancës së saj në skenë, Beyonce i befasoi të gjithë duke ftuar në skenë Kelly Rowland dhe Michelle Williams, bashkanëtaret e dikurshme të grupit “Destiny’s Child”.

Ndërsa kujtojmë se ditë më parë, skenën e Coachellas e pushtoi edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

Rita shfaqet tërheqëse gjatë performancës në Coachella Rita shfaqet tërheqëse gjatë performancës në Coachella

Për performancën e saj, 27-vjeçarja ishte veshur me kostum të zi, i cili ekspozonte pjesë të trupit të këngëtares. /Telegrafi/

Rita Ora në Festivalin Coachella (Foto: Getty Images)

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)