Dwayne Johnson tregoi bicepsin e tij masiv ndërsa mbërriti në studion e “Jimmy Kimmel Live” të mërkurën.

Aktori 50-vjeçar ishte i buzëqeshur teksa mbante një çantë të zezë sportive brenda studios së Hollywoodit në një pasdite me diell.

Aktori po mbërrinte për të promovuar filmin e tij të ri të animuar “DC League of Super-Pets”, i cili është planifikuar të dalë në kinema më 29 korrik.

Rock u pa duke hyrë në studio i veshur me një bluzë të bardhë të markës “Under Armour” nga koleksioni i tij “Project Rock”, në të cilën shkruhej “Respekt për djersën e gjakut”.

Ai gjithashtu kishte veshur syze dielli të zeza dhe pantallona të shkurtra të zeza, ndërsa mbante një çantë lëkure të zezë.

Reklama
Reklama

The Rock e kompletoi pamjen e tij me një palë atlete të zeza, teksa u drejtua për në studio me një buzëqeshje të ndritshme.

Vetëm disa orë më vonë, Johnson bëri rrugën e tij vetëm disa blloqe më poshtë rrugës për në Teatrin Dolby, për ESPYS 2022.

Ai pranoi çmimin “Arthur Ashe Courage” në emër të ish-boksierit profesionist dhe kryebashkiakut të Kievit, Ukrainë, Vitali Klitschko.

Ai gjithashtu doli në skenë me partnerin e tij të “Seven Bucks Productions”, Dany Garcia, për të folur për blerjen e tyre të XFL, i cili do të dalë në treg në vitin 2023.

Në filmin e animuar, Johnson është zëri i qenit Krypto, qenit të dashur të Supermenit (John Krasinski) në Ligën e ardhshme të Super-Kafshës së DC-së.

Reklama
Reklama

Pjesë e kastit të zërave të filmit të animuar janë edhe: Kevin Hart, Vanessa Bayer, Natasha Lyonne, Diego Luna, Marc Maron, Kate McKinnon dhe Keanu Reeves.

The Rock ka gjithashtu një numër projektesh të tjera si “Doc Savage”, një vazhdim i San Andreas dhe një xhirim i “Big Trouble in Little China”. /Telegrafi/