Pas dy vitesh anulime për shkak të COVID-19, distancim shoqëror dhe mërzitje që shkatërron shpirtin e shkaktuar nga izolimet e përsëritura, biznesi normal u duk se rifilloi të hënën në mbrëmje ndërsa Jonathan Ross ringjalli festën e tij vjetore të Halloweenit.

Maskat mbrojtëse të fytyrës u këmbyen për diçka pak më të frikshme, ndërsa drejtuesi i gëzueshëm nisi procedurat duke mirëpritur mysafirët jashtë shtëpisë së tij të madhe familjare në Hampstead, në veri të Londrës – tradicionalisht vendi i ekstravaganzës së tij vjetore.

Yjet e shumtë, duke përfshirë këngëtaren shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ishin prezentë në festë, shkruan DailyMail.

Reklama

Rita Ora, 31 vjeçe, u shndërrua në Lisle Von Rhuman nga filmi “Death Becomes Her”, e veshur me një gjerdan me xhevahir të hollësishëm në vend të një bluze dhe një pareo të kuqe saten si fund.

Reklama

Këngëtarja e rriti gjatësinë e saj me një palë taka të zeza, dhe vendosi një paruke të shkurtër për të kompletuar pamjen e saj.

Rita përndryshe më 13 nëntor do të jetë nikoqire e eventit të famshëm të muzikës, MTV Europe Music Awards 2022, së bashku me bashkëshortin e saj, Taika Waititi. /Telegrafi/