Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, sigurohet që sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale të jetë në qendër të vëmendjes.

Këtë e ka bërë edhe së fundmi në një postim të shpërndarë me fansat ne Instagram.

Ajo shfaqet në formë të mrekullueshme e veshur me bikini ngjyrë të bardhë nga pushimet.

Foto: Screenshot/Instagram

Linjat atraktive kanë bërë që të komentohet në masë të madhe për këtë paraqitje, duke qenë se shquhet për fizikun e bujshëm.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Në tri pozat e ndryshme, modelja e “Guess” ka kërkuar nga ndjekësit të zgjedhin se cila prej imazheve iu pëlqen më shumë.

Foto: Screenshot/Instagram

Reklama

“1,2 3”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Oriola po vazhdon të jetë e angazhuar në fushën e modelingut dhe në të shumtën e rasteve jashtë Shqipërisë. /Telegrafi/

Reklama