LAJMI I FUNDIT:

Drake me tatuazh të veçantë në fytyrë

Drake me tatuazh të veçantë në fytyrë
Foto: Instagram

Drake ka bërë një tatuazh të ri.

Reperi i “Take Care” ka zbuluar të shtunën tatuazhin e ri të shkruar mbi vetulla, ‘miskeen’.

Fjala përkthehet në “i varfër” ose “patetik”, por përdoret zakonisht në qytetin e lindjes së krijuesit të hiteve në Toronto për të përshkruar një person “të ëmbël dhe të pafajshëm”.

Foto: Brent Kore

Megjithatë, Drake nuk ka dhënë ndonjë kontekst pas kuptimit të tatuazhit të tij të fundit ose nuk ka zbuluar pse ai zgjodhi të merrej me fjalën.

Megjithatë, fansat nuk e pëlqyen këtë ndryshim të Drake, pasi ai potencialisht po e etiketon veten si “i varfër”.

Të gjitha lajmet nga Drake
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Drake

“Djali jeton në një rezidencë prej 150 milionë dollarësh”, shkroi një person në X (ish-Twitter).

“Nëse Drake e thotë këtë, cila është fjala për ne të tjerët?”, shtoi një tjetër.

Foto: Instagram

“Mënyra se si Drake nuk është gjë tjetër veçse Miskeen”, theksoi një përdorues i tretë i X.

Krijuesi i hiteve “One Dance” është larg nga “i varfër” pasi ai zotëron një rezidencë në Toronto që thuhet se vlen 100 milionë dollarë.

Drake tregoi shtëpinë e tij luksoze 50,000 metra katror — të cilës ai iu referua si “Ambasadë” — gjatë xhirimeve të kopertinës me Architectural Digest në prill 2020.

Foto: Instagram

Brenda shtëpisë së tij të madhe, Drake ka gjithashtu një koleksion të çantave Birkin që ai ka blerë për gruan e tij të ardhshme.

Reperi i “Marvin’s Room” gjithashtu posedon një shtëpi prej 18,000 metrash katrorë në Beverly Hills me vlerë 65 milionë dollarë.

Foto: Instagram

Ai e dha atë me qira për rreth 215,000 dollarë në muaj në tetor 2021. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina
Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Magazina

"Një njeri i thjeshtë, sikur të mos jetë i famshëm" - përshtypjet për Keanu Reeves pas vizitës në Kroaci

Magazina
Kalo në kategori