LAJMI I FUNDIT:

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Pas debatit të të martës në mbrëmje në spektaklin “Big Brother VIP Albania” midis Romeo Veshajt dhe Meritonit mbi provën e javës – që çoi në mungesë të ushqimit si pasojë e thyerjes së rregullave nga Meritoni – ka pasur një shkëmbim të ashpër komentesh, të cilat kanë ndezur rrjetet sociale.

Opinionisti i njohur Arbër Hajdari bëri një koment lidhur me këtë debat në spektakël, duke minimizuar arsyetimin e Romeos se debati kishte qenë për bukë dhe jo për cigare duke thënë: “Shtëpinë e keni plot me bukë, po lëre”.


Ky koment nuk u prit mirë nga aktori dhe vëllai i Romeos, Donald Veshaj, i cili më parë ka qenë edhe vetë pjesëmarrës në edicionin e parë të BBVA.

Në një reagim të menjëhershëm në InstaStory, Donaldi shkroi: “Aman o Romeo se ke plot bukë në shtëpi, mos i merr kaq seriozisht provat e buxhetit se qenkan kot. Pa bukë nuk qenkeni. Mirë, goxha mirë”.

Foto: Donald Veshaj/InstaStory

Përgjigja e tij ishte një thumbim i dukshëm ndaj qëndrimit të Hajdarit dhe një mbështetje për vëllain e tij, i cili ka argumentuar se debati vetëm sa ka pasqyruar përpjekjen për të mbrojtur rregullat e shtëpisë dhe pasojat që anashkalimi i tyre sjell për të gjithë banorët. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina
Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Magazina

"Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë" - Sara Gjordeni me përgjigje epike për ndjekësin

Magazina
“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Magazina
Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Magazina
Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Magazina
Kalo në kategori