LAJMI I FUNDIT:

Dita e ndeshjeve në Albi Mall Superligën e Kosovës – Perballje interesante në Gjilan dhe Skenderaj

Dita e ndeshjeve në Albi Mall Superligën e Kosovës – Perballje interesante në Gjilan dhe Skenderaj

Sot (e shtunë) janë në orar për t’u zhvilluar dy ndeshje në kuadër të javës së 31-të në Albi Mall Superligën e Kosovës.

Reklama

Superliga e Kosovës nis sot javën e 31-të, me dy takime interesante ku luhet për titull dhe mbijetesë.

Ndeshja e parë do të zhvillohet në Gjilan, ku Drita është nikoqire e Ferizajt në ndeshjen ku tri pikët janë shumë të rëndësishme për të dyja skuadrat.

Kjo ndeshje është paraparë të zhvillohet në “Stadiumin me bari artificial”, me fillim nga ora 15:00.

Në takimin tjetër, Drenica e pret Malishevën në një ndeshje ku vendasit e kanë të doemosdoshme fitoren nëse duan të shpresojnë për mbijetesë.

Kjo ndeshja do të zhvillohet gjithashtu nga ora 15:00 në stadiumin “Bajram Aliu” në Skenderaj. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

La Liga
Rregulli i Ligës Premier që mund të bëjë që ndeshja mes Tottenhamit dhe Liverpoolit të riluhet

Rregulli i Ligës Premier që mund të bëjë që ndeshja mes Tottenhamit dhe Liverpoolit të riluhet

Premier League
Merret vendimi brutal ndaj gjyqtarit që bëri gabimin trashanik në ndeshjen Tottenham-Liverpool

Merret vendimi brutal ndaj gjyqtarit që bëri gabimin trashanik në ndeshjen Tottenham-Liverpool

Premier League
Arsyeja e çuditshme pse Lamine Yamal ‘u zhduk’ për nëntë minuta në ndeshjen Porto-Barcelona

Arsyeja e çuditshme pse Lamine Yamal ‘u zhduk’ për nëntë minuta në ndeshjen Porto-Barcelona

Liga e Kampionëve
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori