LAJMI I FUNDIT:

Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet
18. Rihanna

Është një nder i madh për çdo njeri të famshëm që të jetë në kopertinën e një reviste si “Vogue”, për shembull.

Reklama

Gjithashtu nuk është një sekret që makijazhi i përsosur merr shumë kohë, për të mos përmendur retushimin e fotos.

Njerëzit ende argumentojnë rreth asaj që një personazh publik është më i bukur në jetën reale, se sa në kopertinat e revistave.

Dhjetë gabimet e bëra në përleshjet e kafshëve me njerëzit në filma
Lexo po ashtu Dhjetë gabimet e bëra në përleshjet e kafshëve me njerëzit në filma

Megjithëse gjithnjë e më shumë revista preferojnë të përdorin minimalisht ‘photoshopin’, një fenomen i tillë është ende atje pa marrë parasysh se çfarë.

Në këtë artikull, ne do të dëshironim që të krahasonim se si duken të famshmit në kopertinat e revistave popullore dhe në jetën reale.

Bright Side ka sjell këtë listë e cila tregon ndryshimin në pamjen e 24 personave të famshëm.

Fotot në të majtë janë të retushuara për kopertinat e revistave, ndërsa ato në të djathtë janë natyrale. /Telegrafi/

1. Heidi Klum

2. Amber Heard

3. Lady Gaga

4. Jessica Alba

5. Amanda Seyfried

6. Cate Blanchett

7. Eva Longoria

8. Scarlett Johansson

9. Cara Delevingne

10. Laetitia Casta

11. Miley Cyrus

12. Megan Fox

13. Nicole Kidman

14. Natalie Portman

15. Katy Perry

16. Reese Witherspoon

17. Kate Winslet

18. Rihanna

19. Kristen Stewart

20. Uma Thurman

21. Charlize Theron

22. Emma Watson

23. Irina Shayk

24. Angelina Jolie

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Mozzik thotë se ka rënë në dashuri me qytetin e Dubait

Mozzik thotë se ka rënë në dashuri me qytetin e Dubait

Magazina
Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waitit shpërfaqin çastet e tyre intime në fotosesionin e ri

Rita Ora dhe Taika Waitit shpërfaqin çastet e tyre intime në fotosesionin e ri

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Kalo në kategori