LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri publikon një pjesë të shkurtër të këngës së re

Dafina Zeqiri publikon një pjesë të shkurtër të këngës së re

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri është prej emrave më të dashur dhe më të suksesshëm në estradën shqiptare.

Reklama

Edhe në këtë periudhë të vitit, artistja po vazhdon punën për projekte të reja dhe një të tillë e ka paralajmëruar edhe së fundmi.

Autorja e hitit “Malli” ka publikuar në llogarinë e saj në TikTok një video të shkurtër të shkëputur nga projekti i saj i ri.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Ajo shihet e veshur me një bluzë të shkurtër dhe të zezë bashkë me një kapele me të njëjtën ngjyrë që i kombinoi me pantallona bezhë teksa performon projektin e saj më të ri.

Dafina zbuloi se kënga mban titulli “Harroj” dhe do të jetë pjesë e albumit të saj të ri “Unë jam ajo” për të cilin po punon aktualisht.

@dafinapipinazeqiri 💔❤️‍🩹 #harroj #unejomajo ♬ original sound – Dafina Zeqiri

Artistja tashmë ka publikuar dy projektet e para të këtij album, “Unë jam ajo + Caviar” erdhën së bashku në një klip të vetëm

Këngët u pritë mirë dhe brenda tri javësh kanë grumbulluar mbi dy milionë klikime në kanalin zyrtar në YouTube. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Kalo në kategori