LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri publikon imazhe e veshur në fustan nusërie: Gjërat më të mira ndodhin papritur

Dafina Zeqiri publikon imazhe e veshur në fustan nusërie: Gjërat më të mira ndodhin papritur

Artistja e famshme shqiptare, Dafina Zeqiri arrin që të befasoi fansat dhe publikun çdo herë.

Reklama

Projekte e këngëtares janë të veçanta dhe priten mirë duke u shndërruar në hite, ndërsa ajo nuk ndalet duke punuar për gjëra të reja vazhdimisht.

Tashmë kur ka paralajmëruar këngën e re me artistin ndërkombëtar Dystinct, ajo ka sjellur së fundmi edhe një fotosesion unik.

34-vjeçarja ka pozuar për disa imazhe të reja ku shihet e veshur me fustan të bardhë nusërie.

Teksa dukej e mahnitshme në veshjen në të bardha, Dafina ka marr vëmendje edhe me mbishkrimin e vendosur sipër fotove.

“Gjërat më të mira ndodhin papritur”, ka shkruar këngëtarja duke mos zbuluar më shumë detaje.

Të gjitha lajmet nga Dafina Zeqiri
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Dafina Zeqiri

Nuk dihet nëse me një dukje të tillë do ta shohim në ndonjë prej videoklipeve të saj, apo Dafina po mendon për martesë në një të ardhme të afërt.

Kujtojmë që muajve të fundit kanë qarkulluar thashetheme që ajo i ka dhënë fund lidhjes me DJ Geek, por që dyshja janë treguar të rezervuar në lidhje me këto raportime. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)


Në trend Magazina

Më shumë
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Shpërthim zjarri në xhirimet e

Shpërthim zjarri në xhirimet e "Gladiator 2", disa anëtarë të ekipit dërgohen me urgjencë në spital

Magazina
Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Ofendoi vajzat nga

Ofendoi vajzat nga "Përputhen" - Luiz Ejlli rikthehet si opinionist dhe sqaron deklaratat për emisionin

Magazina
Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Magazina
Kalo në kategori