LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri dhe Mozzik po vijnë me një bashkëpunim të ri

Dafina Zeqiri dhe Mozzik po vijnë me një bashkëpunim të ri
Reklama

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri po vazhdon të jetë aktive në muzikë edhe pas përfundimit të një sezoni veror tejet të angazhuar.

Me shumë koncerte e mbrëmje muzikore, Dafina përmbylli një verën 2023 me suksese të jashtëzakonshme.


Krahas kësaj, autorja e “Kaje” solli edhe disa projekte muzikore, shumica prej të cilave erdhën në bashkëpunim me emrat më të njohur të estradës shqiptare.

Foto: Screenshot/TikTok

Por, puna për Dafinën nuk përfundoi aty, pak ditë më parë ajo lansoi bashkëpunimin e ri me Klajdi Harunin dhe Brunon.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Megjithatë, këngëtarja ka lënë të kuptohet se mund të jetë duke punuar për një duet të ri, kësaj here me reperin Mozzik.

Këto dyshime erdhën pasi në një postim në llogarinë e saj në TikTok, Dafina shihet përkrah Mozzikut.

Foto: Screenshot/TikTok

Ndonëse dyshja nuk kanë zbuluar asnjë detaj, fansat e tyre reaguan në komente duke shprehur dëshirën e tyre për një këngën mes Dafinës dhe Mozzikut.

Mbetet të shihet se çfarë janë duke përgatitur artistët që numërojnë projekt të shumta të suksesshme dhe edhe një mes tyre padyshim do të ishte i tillë. /Telegrafi/

@dafinapipinazeqiri

😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️

♬ original sound – youngjjenny9

Në trend Magazina

Më shumë
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Kalo në kategori