Cozman ka paralajmëruar projektin e ri të tij.

Hip hop ylli i Babastars, Cozman, ka kohë që po paralajmëron projektin e tij.

View this post on Instagram

Neser 14:00 #GANGO 💯

A post shared by COZMAN (@cozman) on Oct 11, 2018 at 4:58am PDT

Kënga titullohet “Gango” dhe vjen me miq të reperit nga Londra.

Ky projekt e rikthen Cozyn pas një vere mjaft të suksesshme.

View this post on Instagram

Just Be You…

A post shared by COZMAN (@cozman) on Sep 18, 2018 at 8:47am PDT

Reperi i Babastars aktualisht gjendet në Londër, prej ku edhe do të publikojë këtë videoklip.

Aktualisht Cozy është pa të dashur. /Telegrafi/