Këngëtarja e njohur, Ciara, është bërë nënë e fëmijës së tretë me radhë.

Kjo është bërë e ditur përmes disa postimeve që ajo i ka bërë në rrjete sociale, e që ka bërë të ditur edhe gjininë e foshnjës, shkruan Daily Mail.

Ciara së bashku me bashkëshortin e saj, Russell Wilson, kanë pritur fëmijën e tyre gjatë ditës së enjte, ndërsa bën të ditur se djali i tyre është shëndoshë e mirë.

“Urime ditëlindjen Win. Mami dhe babi të duan. Win Harrison Wilson”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Ndërkaq, nënë e tre fëmijëve ka publikuar edhe një fotografi me të porsalindurin, ndërsa shihet me maskë mbrojtëse në spital.

View this post on Instagram

ATL Bred. #Rooted

A post shared by Ciara (@ciara) on Jul 23, 2020 at 9:17am PDT

Ani pse shtatzënë në kohë të pandemisë coronavirus, Ciara kishte bërë të ditur se ka qenë mjaft e kujdesur për shëndetin e saj./Telegrafi/