LAJMI I FUNDIT:

“Çfarë pune ke ti me Luizin” – publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

“Çfarë pune ke ti me Luizin” – publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Në mbrëmjen e së martës në spektaklin e Big Brother VIP Albania u njoftua se banorët do të kishin gjatë javës nga një mundësi të shkurtër telefonate me të afërmit e tyre.

Reklama

Kjo për të kërkuar aprovimin e tyre nëse duan apo jo të vazhdojnë aventurën e BBVA, edhe pas ngjarjes tragjike që ndodhi ditë më parë shumë pranë Top Channel.

Të enjten, banorja e cila ka pasur mundësinë të kontaktojë me një familjar të sajin ka qenë aktorja Olta Gixhari, e cila është telefonuar nga bashkëshorti i saj, Dori.

"I urojmë ngushëllime familjes", Deamishel ia huq sërish në Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu "I urojmë ngushëllime familjes", Deamishel ia huq sërish në Big Brother VIP Albania

Ky i fundit e ka siguruar që jashtë është gjithçka në rregull, teksa e ka inkurajuar që të shkojë deri në finale.

I njëjti e ka kritikuar edhe për konfliktet e saj me Luizin, duke i thënë të mos merret me të, por të vazhdojë lojën e saj.

E dashuruar brenda shtëpisë së BBVA, Lorenci e pyet me kë - Keisi përgjigjet: E kam përballë
Lexo po ashtu E dashuruar brenda shtëpisë së BBVA, Lorenci e pyet me kë - Keisi përgjigjet: E kam përballë

“Çfarë pune ke ti me Luzin, ai nuk është produksioni. Ti mos u merr më të dhe vazhdo lojën tënde. Merre vetëm me fansa dhe jo më të”, ka thënë ai.

Menjëherë pas kësaj, produksioni e ka ndërprerë telefonatën. /Telegrafi/

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori