LAJMI I FUNDIT:

“I urojmë ngushëllime familjes”, Deamishel ia huq sërish në Big Brother VIP Albania

“I urojmë ngushëllime familjes”, Deamishel ia huq sërish në Big Brother VIP Albania

Banorët e Big Brother, kanë kryer nderimet për të ndjerin Pal Kola, rojen e sigurisë së Top Channel që humbi jetën nga sulmi terrorist në mesnatën e së hënës.

Reklama

Ata i shprehën ngushëllimet e tyre familjes së Pal Kolës dhe mbajtën një minutë heshtje në nder të tij.

Mirëpo ajo çfarë ra në sy është gafa e banores Deamishel, e cila teksa shprehte ngushëllimet e saj, përdori fjalën e gabuar “urim”.

E dashuruar brenda shtëpisë së BBVA, Lorenci e pyet me kë - Keisi përgjigjet: E kam përballë
Lexo po ashtu E dashuruar brenda shtëpisë së BBVA, Lorenci e pyet me kë - Keisi përgjigjet: E kam përballë

“I urojmë ngushëllime familjes së Pal Kolës”, ka thënë arkitektja dhe prezantuesja e njohur, ndërsa kaq ka mjaftuar që videoja të bëhet virale në TikTok.

Kjo nuk është hera e parë që Dea shkakton një gafë në BBVA, pasi ajo është bërë “hit” edhe për përgjigjet e saj të pakuptimta rreth vitit kur ka lindur Skenderbeu dhe shteteve me të cilat kufizohet Kosova.

"Kosova kufizohet me Greqinë", Deamishel dështon me përgjigjen në Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu "Kosova kufizohet me Greqinë", Deamishel dështon me përgjigjen në Big Brother VIP Albania

Për shkak që për televizionin Top Channel ishte ditë zie të martën, spektakli i së martës nuk u mbajt si zakonisht, por thjeshtë iu komunikua banorëve ngjarja tragjike që kishte ndodhur. /Telegrafi/

Foto: Deamishel/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Butrint Avdyli
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri

Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri "You & I" në Sydney, ndërsa shkëlqen në krahët e bashkëshortit

Magazina
Kalo në kategori