LAJMI I FUNDIT:

Butrint Imeri pozon pranë makinës super luksoze i veshur në kostum elegant

Butrint Imeri pozon pranë makinës super luksoze i veshur në kostum elegant
Reklama

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri përveç me projekte merr vëmendje edhe jashtë skenës së muzikës.

Artisti është mjaft i komentuar edhe për jetën luksoze që bën dhe jetën e tij private në përgjithësi.


I ndjekur nga më shumë se një milion fansa në Instagram, Butrinti aty pasqyron përditshmërinë e tij.

Foto: Butrint Imeri/Instagram

Së fundmi, autori i “Dujem” ka sjellur disa imazhe në InstaStory ku shihet i veshur me kostum elegant.

Ai i realizoi foto pranë makinës së tij super luksoze të tipit Rolls Royce Cullinan.

Foto: Butrint Imeri/Instagram

Ndryshe, theksojmë që Butrinti ka qenë mjaft i angazhuar gjatë periudhës së verë me koncerte e mbrëmje të shumta muzikore.

Të gjitha lajmet nga Butrint Imeri
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Butrint Imeri

Ndërsa sa i përket projekteve, kënga e tij e fundit është “Moj dashni”, që aktualisht numëron mbi 21 milionë klikime në YouTube. /Telegrafi/

Foto: Butrint Imeri/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Momenti kur Santiana Maloku shan Bledi Manen gjatë spektaklit

Momenti kur Santiana Maloku shan Bledi Manen gjatë spektaklit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Magazina
Azemi ia thotë në sy Albës: Nuk ndjej më asgjë

Azemi ia thotë në sy Albës: Nuk ndjej më asgjë

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Mediat spanjolle: Messi tradhtoi gruan e tij me një gazetare të sportit, po divorcohet pas 15 vitesh martesë?

Mediat spanjolle: Messi tradhtoi gruan e tij me një gazetare të sportit, po divorcohet pas 15 vitesh martesë?

Magazina
Kalo në kategori