LAJMI I FUNDIT:

Britney Spears heq unazën e martesës dhe shkon në pushime pa bashkëshortin e saj, Sam Asgharin

Britney Spears heq unazën e martesës dhe shkon në pushime pa bashkëshortin e saj, Sam Asgharin

Britney Spears dhe Sam Asghari hoqën unazat e tyre të martesës, përpara se ylli i muzikës pop të nisej për pushime pa bashkëshortin.

Reklama

Këngëtarja e famshme ka shijuar një kohë në Meksikë me mikun dhe menaxherin e saj prej shumë kohësh, Cade Hudson, ndërkohë që Asghari ndodhet në Los Angeles.

Unaza e autores së “Toxic” nuk shihej askund, teksa u fotografua gjatë mbërritjes në aeroportin e Los Angelesit.

View this post on Instagram

A post shared by River Red (@britneyspears)

Në ato momente, ajo po futej në një makinë përpara se të udhëtonte për në Cabo.

Shqetësoi fansat pasi fshiu sërish Instagramin, Britney Spears: Jam gjallë dhe mirë
Lexo po ashtu Shqetësoi fansat pasi fshiu sërish Instagramin, Britney Spears: Jam gjallë dhe mirë

Asghari nga ana tjetër po ashtu ishte fotografuar pa unazë, ku disa burime thanë se ai e hoqi atë pasi po xhironte një projekt.

View this post on Instagram

A post shared by River Red (@britneyspears)

Diamanti gjithashtu ka munguar dukshëm në videot që ka shpërndarë në Instagram, përfshirë një të fundit me një fustan të shkurtër blu.

Spears ka qenë në një konservator nga viti 2008 deri në vitin 2021.

View this post on Instagram

A post shared by River Red (@britneyspears)

Ajo ka qenë e martuar më parë me Jason Alexander dhe ish-balerinin Kevin Federline, me të cilin ndan djemtë: Sean Preston dhe Jayden James.

Britney dhe Sam kujtojmë që u martuan në verën e vitit të kaluar në një dasmë madhështore. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by River Red (@britneyspears)

View this post on Instagram

A post shared by River Red (@britneyspears)


Në trend Magazina

Më shumë
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Kalo në kategori