Një ndër çiftet shqiptare më të komentuara në media rozë janë moderatorja e njohur, Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

Dyshja që prej vitesh kanë shijuar një romancë, pas ndarjes dhe zhurmës së Big Brother VIP janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit.

Lidhjen e tyre ata tashmë nuk e fshehin as në publik dhe së fundmi janë fotografuar duke shijuar një darkë romantike në një nga restorantet në Prishtinë.

Foto: Bora Zemani/Instagram

Në fotografit e siguruar nga ‘Paparaci’ çifti shihen pranë njëri-tjetrit duke buzëqeshur e biseduar pa u shqetësuar nga askush.

Ndërkaq, kujtojmë që vetëm pak javë më parë Bora dhe Donaldi pothuajse konfirmuan ribashkimin duke u ndjekur sërish njëri-tjetrin në Instagram.

Reklama

Theksojmë që pas daljes nga BB VIP ku Donaldi kishte një marrëdhënie jetëshkurtër me këngëtaren, Beatrix Ramosaj, ai është parë me Borën në disa dalje.

Reklama

Ndryshe, sa i përket karrierës të dy pritet të rikthehen këtë sezon me emisione në të njëjtin televizion. /Telegrafi/